flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
15
quantity
Product details
Category
RelaysProduct: JL-02 CF13/CF14 Adjustable / Fixed Frequency RelayRated Voltage: 12VDCWorking Voltage: 11VDC-15VDCTest Voltage: 13VDC±0.2VDCWorking Temperature: -40~+80Test Temperature: 20±2Switching Load: 0.1W---150W, 0.02A---20AFlashing Frequency: 60-120/min adjustable